Модные женские ветровки в интернет-магазине Clasna

Визон
Темно-синий

Оверсайз плащ с съемными рукавами 712

3245 грн2270 грн
Бежевый
Кэмэл

Женская ветровка весна-осень 9008

2950 грн2065 грн
Бежевый
молочный
Черный
Мята

Женский плащ весна-осень 807

3640 грн2545 грн
Черный

Женская демисезонная куртка с капюшоном TWM20169

1900 грн1330 грн
Черный

Женская короткая весенняя куртка с капюшоном YS 052

2200 грн1000 грн
Белый
Черный

Женская короткая весенняя куртка с капюшоном YS 021

1900 грн1000 грн
Белый
Черный

Женская короткая весенняя куртка с капюшоном YS 025

1950 грн1000 грн
Зеленый
Красный

Женская весенняя куртка с капюшоном YS 305

2400 грн1000 грн
Черный

Женская короткая весенняя куртка с капюшоном YS 057

2400 грн1000 грн
Розовый
Зеленый

Женская короткая весенняя куртка с капюшоном YS 017

2400 грн1000 грн
Лайм
Яблоко

Женский весенний плащ-дождевик с капюшоном TWM 20806

1900 грн1000 грн
Белый
Черный

Женская короткая весенняя куртка с капюшоном YS 035

2500 грн1000 грн

Долгое время ветровки в женском гардеробе, к всеобщему сожалению, практически незаслуженно отсутствовали. Каждый год погода преподносит неожиданные сюрпризы и на этот случай у каждой представительницы прекрасного пола должна быть в гардеробе модная женская ветровка. Сегодня производители предлагают покупателю широкий ассортимент ветровок различного фасона, цвета и материала.

Основні характеристики включають:

  1. Комір повинен закрити шию від вітру, а рукав покриває кисть протягом трьох сантиметрів;
  2. В умовах дощової погоди або сильних поривів вітрів варто сплачувати свої переваги для прогумованої тканини або засновану на брезенту.

Изначально ветровки являлись элементом спортивной одежды, но время идет, и ветровка может спокойно сочетаться как с офисной одеждой, так и с легким платьем, все зависит от Вашего настроения и высоты полета фантазии.

Жіночі спортивні вітровки

Каждый сезон гуру спортивной одежды представляют нам новые коллекции, в которых воплощенны всевозможные модели для каждой из модниц. Женские спортивные ветровки – это универсальное решение для любителей уличной моды, а так же для тех, кто отдает предпочтение занятию спортом на улице.

Літні жіночі вітровки

Це найбільш оптимальна версія вечірніх луків. Для виграшної комбінації з жіночим літньою вітром, варто вибирати коротке літнє плаття над коліном або джинсовими шортами, то варто відкрити лікті, керуючи вітряним рукавам. Цікаве рішення для створення літнього зображення вибере одяг у чудовій квітці або гороху з кнопок по всій довжині, крім того, що протікає волосся, і зображення для романтичної прогулянки готова.

Незалежно від вашого вибору вітровки для себе можно виділити ряд переваг:

  • Зовнішній вигляд. Завдяки вузькому профілю, жіноча фігура підкреслює жіночу фігуру;
  • Завжди актуально. Завдяки універсальності, модна вулиця ніколи не втратить своєї популярності серед різних вікових категорій;
  • Завжди універсальний у поєднанні з будь-яким стилем одягу з класики до спортивної форми.

Що можна поєднувати з

  • Для любого случая. Отлично сочетается любого фасона и цвета ветровка с бойфрендамиили же джинсами с высокой талией;
  • Також варто звернути вашу увагу на поєднання з класичною спідницею олівця. Такі цибули підходять як для офісної роботи, так і для зустрічі з друзями до клубу або кафе;
  • Ідеальна лук для ідеальної дати. Відчуття легкого мережива в поєднанні з вітровкою будь-якого стилю та грубого взуття може бути досягнуто модним зображенням, і ваша молода людина не зможе відвести від Вас погляд.
  • Варто зазначити, що переваги до камуфляжу також будуть оцінюватися, тому що стиль сафарі цього сезону дуже популярний.

Наиболее актуальными, на сегодняшний день, являются модели в мужском направлении. Если у окружающих создалось впечатление, что Вы позаимствовали ветровку у приятеля или любимого человека – все сделано правильно. Так же не стоит забывать о цвете, который в этом сезоне должен быть фиолетовым.

Цей колір називається кольорами року. Не потрібно обмежувати себе і в довжину, це може бути як короткі класичні, так і до неймовірної довжини плаща. Ви можете знайти дуже високоякісний жіночий вітровка в інтернет-магазині, оскільки це модний та універсальний атрибут жіночого гардеробу, і повинен розглядатися спеціально відповідальним за його відбір.