Магазин женских курток в Украине (Харьков, Киев, Одесса и др.)

Визон
Темно-синий

Оверсайз плащ с съемными рукавами 712

3245 грн2270 грн
Бежевый
Кэмэл

Женская ветровка весна-осень 9008

2950 грн2065 грн
Бежевый
молочный
Черный
Мята

Женский плащ весна-осень 807

3640 грн2545 грн
Черный

Женская демисезонная куртка с капюшоном TWM20169

1900 грн1330 грн
Черный

Женская короткая весенняя куртка с капюшоном YS 052

2200 грн1000 грн
Белый
Черный

Женская короткая весенняя куртка с капюшоном YS 021

1900 грн1000 грн
Белый
Черный

Женская короткая весенняя куртка с капюшоном YS 025

1950 грн1000 грн
Зеленый
Красный

Женская весенняя куртка с капюшоном YS 305

2400 грн1000 грн
Черный

Женская короткая весенняя куртка с капюшоном YS 057

2400 грн1000 грн
Розовый
Зеленый

Женская короткая весенняя куртка с капюшоном YS 017

2400 грн1000 грн
Лайм
Яблоко

Женский весенний плащ-дождевик с капюшоном TWM 20806

1900 грн1000 грн
Белый
Черный

Женская короткая весенняя куртка с капюшоном YS 035

2500 грн1000 грн

Щороку взимку стає все жорстким, тому вам потрібно заздалегідь підготуватися до них, щоб не бути замороженим кудись у зупинці в очікуванні тролейбусів з буручем під носом. Досить ховаючись від заморозків, вам потрібно забрати, замовити і купити високоякісна зимова куртка. Давайте не забуваймо той факт, що жінки (до речі, не тільки вони!) У будь-якому одязі, вони хочуть виглядати красиво, тому наша мета є зрозумілою - ми шукаємо не тільки теплий і комфортний, але і красива жіноча куртка .

Мода змінюється щодня, ніхто не може заздалегідь сказати, чи є придбана річ модна за рік. Однак мода мода, а теплові властивості куртки зимової жінки все ще оцінюються за тими ж критеріями, як завжди. В даний час дизайнери включали всю свою фантазію та винахідливість і змогли надати вам стильні жіночі моделі зимових куртки з хорошими показниками теплопостачання.

Женские куртки зима оптом от производителя

Для ділових жінок. Так, серед жінок, які в даний час багато ділових жінок, і тому дизайнерів для мод все частіше розвивають колекцію одягу, зокрема, - адже вони не можуть дозволити собі носити нічого-нібула, для них важливо дотримуватися незаконного плаття. Їх одяг є показником поваги до себе та партнерів, а отже, ділових жінок, зустрічаються елегантні зимові куртки, які нагадують куртку підсилення. Зазвичай такі моделі встановлені або з поясом. Крім того, існує безліч варіантів вибору: укорочені або витягнуті, з хутряною обробкою на комірці та манжетах.

Молодіжний стиль у Харкові, Київ, Одеса. Для тих, хто не хоче розлучитися з молоддю та віддає перевагу свободі та легкість у рухах серйозності та екстравагантності, представлені жіночі куртки з витяжками або масивними комірами.

  • Що стосується кольору, різноманітність параметрів є прямим - якщо ви чуже мужності, краще відступити, тому що молодіжні зимові куртки в основному яскраві, викликаючи колір.
  • Всі види відбитків однаково популярні: смуга, клітка, колір тварин.
  • Пам'ятайте, що куртки у стилі молоді в основному короткі, і тому вам знадобиться ізольовані штани, щоб вижити взимку.

Купить длинную зимнюю женскую куртку

Спортивний стиль. Спортивний стиль ніколи не залишив моду. Перш за все, це, звичайно, підходить для спортсменів - наприклад, лижників. Вони, в силу обставин, просто необхідно мати теплу легку куртку, яка не зникає їх рух, але буде тепло на засніжених вершинах.

Однак спортивний стиль одягу подобається не тільки спортсменам, а й простим замовникам. Це більше вільний і зручний, ніж молодіжний. Обрізані зимові жіночі моделі куртки з капюшоном закохали в себе весь світ. Водонепроникна та непідготовлена ​​тканина зробила спортивні зимові куртки фаворитом жіночої половини людства, яке погано переносить холод.

У нас можна придбати різноманітні куртки та пухові куртки.