Магазин женских курток в Украине (Харьков, Киев, Одесса и др.)

Черный
Фисташка

Женская демисезонная куртка с капюшоном 8303

3740 грн
Кофе
Фисташка
Серебро

Женская демисезонная куртка с капюшоном 920

3640 грн2500 грн
Капучино
Черный
Сирень

Женская демисезонная куртка с капюшоном 019 big size (большие размеры)

4420 грн3760 грн
Бежевый
Черный
Оливка

Женская демисезонная куртка с капюшоном 001 big size (большие размеры)

4420 грн3760 грн
Оливка
Марсала

Женская демисезонная куртка с капюшоном 603 big size (большие размеры)

3950 грн2800 грн
Розовый
Молочный
Оливка
Темно-бежевый

Женская демисезонная куртка с капюшоном 603

3740 грн2600 грн
Молочный

Женская легкая куртка с капюшоном 896

3740 грн
Молочный

Женская куртка с капюшоном 869

3750 грн
Молочный

Женская куртка с капюшоном 802

3920 грн
Капучино
Коричневый

Женская ветровка 9008

3880 грн2000 грн
Черный
Пудра

Женская короткая куртка с капюшоном 719

3740 грн
Молочный
Оливковый
Черный

Женская демисезонная куртка с капюшоном 508 big size (большие размеры)

3950 грн2100 грн

Щороку взимку стає все жорстким, тому вам потрібно заздалегідь підготуватися до них, щоб не бути замороженим кудись у зупинці в очікуванні тролейбусів з буручем під носом. Досить ховаючись від заморозків, вам потрібно забрати, замовити і купити високоякісна зимова куртка. Давайте не забуваймо той факт, що жінки (до речі, не тільки вони!) У будь-якому одязі, вони хочуть виглядати красиво, тому наша мета є зрозумілою - ми шукаємо не тільки теплий і комфортний, але і красива жіноча куртка .

Мода змінюється щодня, ніхто не може заздалегідь сказати, чи є придбана річ модна за рік. Однак мода мода, а теплові властивості куртки зимової жінки все ще оцінюються за тими ж критеріями, як завжди. В даний час дизайнери включали всю свою фантазію та винахідливість і змогли надати вам стильні жіночі моделі зимових куртки з хорошими показниками теплопостачання.

Женские куртки зима оптом от производителя

Для ділових жінок. Так, серед жінок, які в даний час багато ділових жінок, і тому дизайнерів для мод все частіше розвивають колекцію одягу, зокрема, - адже вони не можуть дозволити собі носити нічого-нібула, для них важливо дотримуватися незаконного плаття. Їх одяг є показником поваги до себе та партнерів, а отже, ділових жінок, зустрічаються елегантні зимові куртки, які нагадують куртку підсилення. Зазвичай такі моделі встановлені або з поясом. Крім того, існує безліч варіантів вибору: укорочені або витягнуті, з хутряною обробкою на комірці та манжетах.

Молодіжний стиль у Харкові, Київ, Одеса. Для тих, хто не хоче розлучитися з молоддю та віддає перевагу свободі та легкість у рухах серйозності та екстравагантності, представлені жіночі куртки з витяжками або масивними комірами.

  • Що стосується кольору, різноманітність параметрів є прямим - якщо ви чуже мужності, краще відступити, тому що молодіжні зимові куртки в основному яскраві, викликаючи колір.
  • Всі види відбитків однаково популярні: смуга, клітка, колір тварин.
  • Пам'ятайте, що куртки у стилі молоді в основному короткі, і тому вам знадобиться ізольовані штани, щоб вижити взимку.

Купить длинную зимнюю женскую куртку

Спортивний стиль. Спортивний стиль ніколи не залишив моду. Перш за все, це, звичайно, підходить для спортсменів - наприклад, лижників. Вони, в силу обставин, просто необхідно мати теплу легку куртку, яка не зникає їх рух, але буде тепло на засніжених вершинах.

Однак спортивний стиль одягу подобається не тільки спортсменам, а й простим замовникам. Це більше вільний і зручний, ніж молодіжний. Обрізані зимові жіночі моделі куртки з капюшоном закохали в себе весь світ. Водонепроникна та непідготовлена ​​тканина зробила спортивні зимові куртки фаворитом жіночої половини людства, яке погано переносить холод.

У нас можна придбати різноманітні куртки та пухові куртки.